Herendispuut Tie Of Friendship

Herendispuut Tie Of Friendship

tof_1

Zoals jullie ondertussen misschien allemaal weten heeft S.V. Totus de deuren geopend in 1989. Een jaar later op 29 oktober 1990 zijn 4 wijze jonge gasten tot de conclusie gekomen dat ze het vooral met elkaar heel leuk hadden en hun plek niet konden vinden bij de bestaande disputen. Hieruit is na een aantal jaar gezelligheid Tie of Friendship, kortweg T.O.F. tot stand gekomen.

Door de jaren heen is T.O.F. uitgegroeid tot een volwaardig dispuut in Tilburg en omstreken waar ze vooral herkend worden door de opvallende vierkleur en het bekende motto ‘T.O.F. regelt het allemaal’. T.O.F. staat vooral bekend om hun ‘no-nonsense’ mentaliteit, waarbij ze ten alle tijde daad bij het woord voegen en echte leiderschapskwaliteiten laten zien.

Zijn we dronken, zijn we nuchter,

Het interesseert ons toch geen fluit.

Onze naam is Tie of Friendship,

Kortweg T.O.F. en daarmee uit!

Website

LogoContinu

TOF foto