Damesdispuut Vertu Féminine

Damesdispuut Vertu FéminineVertu logo

In de beginselen der S.V. Totus kwamen er acht vrouwen samen. Deze waren allen van mening dat in de sociëteit S.V. Totus de vrouwen vertegenwoordigd moesten worden. Alle acht compleet verschillend, maar toch één geheel. Na een aantal jaar van afwezigheid besloten 3 enthousiaste dames om Vertu Féminine nieuw leven in te blazen. Hierdoor konden vanaf 19 september 2015 de kleuren paars en groen weer schitteren in de sociëteit der S.V. Totus.

Vertu Féminine staat vandaag de dag bekend als een gezellige, nette groep meiden die houden van een drankje en een dansje. Zo gaan we graag samen stappen en dan beleven we de gekste avonden samen.

Je zult ons herkennen aan onze zwarte blazers, die groen en paars gevoerd zijn. Deze blazers zal een groep nette dames aan u tonen. Waar zij dan ook met zijn alle naar streven. Daarbij gaat de studie altijd voor omdat wij staan voor onze studententijd samen doordansen. En zonder studie is er immers geen student.

Met ons recept is een leuke studententijd gegarandeerd want ja, er kan er maar een de leukste zijn!!

 

Bekijk onze website

LogoContinu